מנהלה

מנהלה:

מנהלנית  שש-שנתי                   - דנה צינדרמן

מזכירת חט"ע-מנב"ס               -  יפה אלעזרא

מזכירה ראשית - חט"ב            -  דינה חלא

מזכירה, מנה"ח                        -  אילנית דני

מזכירת בגרויות                        - חוה גרדוס

תחזוקן ראשי                            -  אלי מזור

תחזוקן ראשי                            -  יוני אלכאוי

תחזוקן                                      -  גבי טוב        

 

 

 בעלי תפקידים במקיף ט'

בעלי תפקידים במקיף ט':

 

מנהלת ביה"ס השש שנתי                              -  פזית נייבידל

מנהלת חטיבת הביניים                                  -  שרון שמואל

סגנית מנהלת בית הספר

רכזת חברתית שש-שנתי                                -  יונת מירון

סגנית מנהלת חט"ב/רכזת מערכת חט"ב      -  ליזי בן –דור

סגן מנהלת ביה"ס/ רכז פדגוגי                         

ממונה חטיבה עליונה                                     - אלי לסרי

רכזת בגרויות/ רכזת מערכת חט"ע               -  גנזיה סוזי

רכזת פדגוגית חט"ב                                      -  רבקה ג'ינו

רכזת חינוך חברתי חט"ב,

מלוות מועצת תלמידים                                -  ליזי בלו

רכזת אתר בי"ס/רכזת עיתון                        -  דורית יוסף

רכזת מחויבות אישית ותעודת בגרות

חברתית                                                        -  אורית ליפשיץ

רכזת משו"ב                                                 -  יפעת שלו-זינר

רכזת לקויות למידה                                     -  מירב בר דוד

רכז ביטחון ותורנות  מורים חט"ע               -  יהודה שמעיה

רכזת בטחון ותורנויות מורים חט"ב            -  דליה נאמן

רכזת זהירות בדרכים                                   -  מיטל סויסה

רכזות תיקשוב חט"ב                                    -  אפרת דמארי+גלינה סלינקו

 רכזי שכבות

רכזי  שכבות:

רכזת שכבה  ז'                                             -  דולי בן סימון

רכזת שכבה ח'                                             -  אנה בלכר

רכזת שכבת ט'                                             -  מגי לוזמן

רכז שכבה י'                                                 -  אביעד ורדי

רכזת שכבה יא'                                           -  אביבית גלעדי

רכזת שכבה יב'                                            -  יפעת שלו זינר

 יועצות חינוכיות

יועצות חינוכיות:

 

יועצת שכבה ז'       איילת רדושינסקי

יועצות שכבה ח'     תמי אדטו + איילת רדושינסקי

יועצת שכבה ט'      תמי אדטו

יועצת שכבה י'       דליה בראלי

יועצות שכבה יא'   מיקה גל + דליה בראלי

יועצת שכבה יב'     מיקה גל

 

 צוות טיפולי

צוות טיפולי:

פסיכולוגית                                  -  מאמו אלסי

עוסי"ת                                        - אודליה שרון

מורת מתי"א                               -  רינה סינואני

מורת מתי"א                               -  עדי איזק

תרפיסטית                                   -  קרן שקולניק

 

 תמיכה פדגוגית

תמיכה פדגוגית:

מידענית                                    -  אנה ציפמן

מידענית                                    - סילבי פריינטה

רשת מחשבים                           -  בני פריד

לבורנטית מעבדה חט"ע           -  עדנה קלו

לבורנטית מעבדה                     -  יקטרינה דולז'נסקי

לבורנטית מעבדה חט"ב           -  תקוה פרטוש

לבורנטית מעבדה                     - אליזבט שטרק

 

 מחנכי כיתות

מחנכי כיתה:

 

 

ז-1

איריס סלינץ

ח-1

ציפי שוורץ

ט-1

תמי אדטו

ז-2

דולי בן סימון

ח-2

אורית אברהם

ט-2

מגי לוזמן

ז-3

יעל מיטרני

ח-3

ענת שטיינברג

ט-3

עידית ויצמן

ז-4

אושרית אליאסי

ח-4

אנה בלכר

ט-4

ליזי בן דור

ז-5

ענת נלוס

ח-5

רבקה ג'ינו

ט-5

אפרת דמארי

 

   

ח-6

יפית דפדי

ט-6

גלית מורדוך

 

 

י-1

דורית אליאס

יא-1

שני מטרסו

יב-1

יהודה שמעיה

י-2

לירון פינקו

יא-2

יוסי סגיב

יב-2

דליה נאמן

י-3

ניצן גייסט

יא-3

אורית ליפשיץ

יב-3

ז'קלין חמוט

י-4

אינה שטינצייג

יא-4

מאיה גרוס

יב-4

אורלי רמי

י-5

יונת מירון

יא-5

אביבה בן שושן

יב-5

נועה זוהר

י-6

מאיה גריסרו

יא-6

ענת בלייר

יב-6

יפעת שלו זינר

י-7

אביעד ורדי

יא-7

אביבית גלעדי

יב-7

מיקה גל

 

 

יא-8

גלעד אדמוני

יב-8

נפתלי אהרוני

 

 

 

 

יב-9

אירית קוכנר

 צוותים מקצועיים

צוותים מקצועיים:

 

מתמטיקה חט"ע: רכזים: שלמה הולצר, קרן אפלבאום ואורית ליפשיץ

בוריס אזדרין, שלומי עבדיאן, קטי שטיין,אירית קוכנר, אינה שטינצייג, קולומנסקי ליאה, שירי שפריר

מתמטיקה חט"ב:רכזת: יפית ברטל

אפרת דמארי, ליזי בן דור , מירב שמש, אורלי גולן, אושרית אליאסי, אילנית מיכאלי

אנגלית חט"ע: רכזת:מלכה אוליבר  

דורית אליאס, דורית יוסף, מירון יונת, רותי כהן, אידה סביצ'ב, הדר פלדמן, עמית קוסובר, ניצן גייסט

אנגלית חט"ב:רכזת:מיקי טל

ענת נאמן, מלכה אוליבר, אידה סביצ'ב , אנה בלכר, חני קציר

ביולוגיה חט"ע:רכזת: מאיה גריסרו

בנצי ויליגר, דליה נאמן, גלינה סלינקו

 

מדעים חט"ב: רכזת: דליה נאמן

ברקת פיקריס, אלה צדקיה, גלינה סלינקו, עליזה פרץ, מאיה גריסרו

הסטוריה חט"ע:רכזת:ענת בלייר

כפיר פרנקל,סער פרנקל, הנרי קדוש, נועה זוהר, אביעד ורדי, נפתלי אהרוני

הסטוריה+אזרחות חט"ב:רכזת:שרון שמואל

איריס כרמי, דניאל שדה, חמוט ז'קלין

 

 

 

לשון חט"ע:רכזת:מירב בר דוד

אביבית גלעדי, גילה שרון, נייבידל פזית, מור חיים אתי, לירון פינקו, ליזי בלו

לשון חט"ב: רכזת:איריס סלינץ

בורג אירית, ציפי שוורץ

תנ"ך חט"ע+חט"ב:רכזת:רבקה ג'ינו

ענת נלוס, ג'רמן גיספאן, יפה ברק, ברוך כהן, ענת שטיינברג

ספרות חט"ע+חט"ב:רכזת:עידית ויצמן

יפית דפדי, ציפי ששון, גל זיגלר

תמי כהן, ליזי בלו, יפה אלפרוביץ

ערבית חט"ע+חט"ב:רכזת:רעות זוהר

גלית מורדוך, חן גלי, אורית רדאי, דולי בן סימון

של"ח חט"ב:רכזת:לימור ברקאי

מיכאל שמר,ארז בן-שחר

פיזיקה: רכזת: דפנה כהן

הופמן ארנונה, ספרוב אירנה, טלי גברה

חנ"ג חט"ע+ חט"ב: רכזות: אורית אברהם

                                               אורלי רמי

מגי לוזמן, אלי לסרי, נגר אלעד, מיטל סויסה, דניאל אבישי

אמנות חט"ע+חט"ב: קליין רותי

מד"ח חט"ע: רכזת: אביבה בן שושן

מאיה גרוס

מחשבת ישראל+תרבות עם עולם:רכז: כהן ברוך

יהודה שמעיה, גלעד אדמוני,איילת רדושינסקי, תמי אדטו,יעל מיטרני

גאוגרפיה חט"ב+חט"ע:רכז: דורון לימור

יהודה שמעיה, יעל מיטרני, ליזי בלו

אזרחות חט"ע:רכז: אביעד ורדי

 נפתלי אהרוני, מיקה גל, יוסי סגיב, מאיה גרוס, מאיר ברוכין, אביבה בן שושן, שני מטרסו

כימיה חט"ע:

אסתי זפרני, בלה שולמן, משה יונתן

ביוטכנולוגיה:רכזת: אליאנה תפוחי

 

מינהל: דליה וינדיצקי

 

מחשבים+הנדסת תוכנה: רכזת: יפעת שלו

סוזי גנזיה, מי נועם ויינר, מירי באורך, אביטל שושני, יעל נוס

 

ספרדית: טייטלר אספרנסה

תעבורה

אלי לסרי, הנרי קדוש

תיירות: גילה יסעור

לימור דורון

 

 

 

 

 
 

מדעים חט"ב: רכזת: דליה נאמן

אלה צדקיה

כהן מני              גלינה סלינקו

ברקת פיקריס      עליזה פרץ

 

 

 
יום חמישי 28 אוגוסט 2014 הוסף למועדפים   קבע כדף בית   כניסה למערכת